Profesionální obráběcí nástroje

Hledáte kvalitní obráběcí nástroje pro strojírenský průmysl či zámečnické dílny? Vyberte si z široké nabídky profesionálních obráběcích nástrojů od značkových výrobců. Nabízíme vysokou kvalitu obráběcích nástrojů, výhodné ceny a rychlé dodací lhůty.

  • Rychlé dodací lhůty.

  • Vysoká kvalita a odolnost nástrojů.

  • Testování nástrojů ve vlastní kovovýrobě

Značkové obráběcí nástroje pro kovovýrobu

Základem přesné strojírenské výroby jsou špičkové kovoobráběcí nástroje, se kterými kvalitně a bez defektů opracujete jakýkoliv obrobek. Nabízíme bohatý sortiment nástrojů pro obrábění kovů. Vyberte si kvalitní vrtáky, frézy, závitníky, záhlubníky, výstružníky či malé obráběcí stroje.

Veškeré nástroje dodáváme v mnoha provedeních s upínáním pro horní i čelní obrábění. V e-shopu naleznete specializované i univerzální obráběcí nástroje s břity na ocel i na hliník a nástroje pro hrubovací i dokončovací práce.

Nabízíme:

Široká nabídka obsahuje konkávní, rádiusové, úhlové, stopkové a rybinové frézy. K nástrojům prodáváme také, upínací měřidla a strojní svěráky.

Obráběcí nástroje testujeme ve vlastní kovovýrobě

Obráběcí nástroje jsou vyrobeny pouze z kvalitních a vysoce odolných materiálů. Návrh a výroba kovoobráběcích nástrojů využívají inovativních technologií, které zaručují vysokou užitnou hodnotu, dokonalé ostří, maximální kvalitu provedení a dlouhou životnost nástroje.

Ať už provádíte frézování, vrtání či soustružení a jiné kovoobráběcí práce, využijte profesionální obráběcí nástroje, se kterými vždy dosáhnete nejvyšší kvality obrábění. Prodávané obráběcí nástroje testujeme ve vlastní kovovýrobě. Jejich vysokou kvalitu a odolnost doporučujeme!

Využijte rychlé dodací lhůty

Většinu produktů držíme skladem, a proto poskytujeme rychlé dodací lhůty. Využijte prodej obráběcích nástrojů od společnosti VABEX s.r.o. Vizovice. Navštivte e-shop kovoobráběcích nástrojů a vyberte si profesionální nástroje pro špičkovou práci. Nástroje můžete osobně zakoupit také v kamenné prodejně ve Vizovicích u Zlína.

+420 721 983 504
 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
 Prodej strojního vybavení: magnetické upínače, strojní svěráky, nástroje, srážeče hran, průmyslové značení, měřidla atd.

Zboží je možné objednat přes e-shop,Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo odebrat osobně v NOVĚ otevřené prodejně ve Vizovicích

.................................

Sídlo firmy a příjem

servisních oprav:

VABEX s.r.o.
Hlavní 74  
763 10   Hvozdná
( okres Zlín)
fax:   +420 573 776 067
tel:    +420 573 776 060
mob: +420 721 983 504
..................................
AKTUALITY :
 
PRODEJNA:
VABEX s.r.o.
Růžová 1349
763 12  Vizovice
Otevírací doba:
Po: 8.00 - 16.00
Út: 8.00 - 16.00
St: 8.00 - 16.00
Čt: 8.00 - 16.00
Pá: 8.00 - 15.00
Polední přestávka:
11.30 - 12.00
 
Těšíme se na setkání
......................................

Najdete nás také na:

 

.........................................