Malé obráběcí stroje

Buďte soběstační a dejte prostor vlastní výrobě. Vybavte si dílnu malými stroji pro obrábění kovů a dalších materiálů. Poskytujeme prodej malých obráběcích strojů, které jsou vhodné pro malovýrobu, do dílny i jako součást vybavení odborných škol a učilišť.

  • Kompaktní rozměry.

  • Výhodné ceny.

  • Kvalitní zpracování.

Prodej malých obráběcích strojů pro strojírenské firmy, dílny i školy

Nabízíme sortiment malých obráběcích strojů na kovový i nekovový materiál. Největší nabídku tvoří stroje pro kovoobrábění. Využijte vzduchové i elektrické závitořezy, které umožní kvalitní řezání závitů. V dílně zároveň nesmí chybět ostřička vrtáků a fréz, srážeč hran, strojní svěráky, orovnávače brusného kotouče a profesionální obráběcí nástroje.

Součástí nabídky je také bohaté doplňkové příslušenství, mezi které patří demagnetizér, břemenový magnet pro bezpečný úchop kovového materiálu a mnoho dalších zařízení.

Nabízíme:

Vyberte si také odlučovač oleje, čerpadlo k chlazení a mnohé další komponenty pro kovoobráběcí stroje.

Výhody malých obráběcích strojů

Malé stroje pro obrábění jsou prostorově úsporné, vynikají kompaktními rozměry, nižší hmotností a příznivou pořizovací cenou. Stroje pro kovoobrábění jsou vhodné pro obrábění rozměrově menších součástek a obrábění dílů v malých sériích. Skvěle se hodí jako vybavení zámečnických i domácích dílen, i jako vybavení průmyslových škol a učilišť.

Vyberte si kvalitní obráběcí stroje do dílny

Hledáte do své dílny malé stroje pro kovoobrábění? Navštivte náš e-shop a vyberte si z široké nabídky kvalitních obráběcích strojů. A pokud v e-shopu nenaleznete požadovaný model, kontaktujte nás a informujte se o možnostech objednání. Společnost VABEX s.r.o. sídlí ve městě Vizovice, navštivte naši kamennou prodejnu strojních svěráků, obráběcích nástrojů i zařízení pro průmyslové značení laserem.

+420 721 983 504
 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
 Prodej strojního vybavení: magnetické upínače, strojní svěráky, nástroje, srážeče hran, průmyslové značení, měřidla atd.

Zboží je možné objednat přes e-shop,Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo odebrat osobně v NOVĚ otevřené prodejně ve Vizovicích

.................................

Sídlo firmy a příjem

servisních oprav:

VABEX s.r.o.
Hlavní 74  
763 10   Hvozdná
( okres Zlín)
fax:   +420 573 776 067
tel:    +420 573 776 060
mob: +420 721 983 504
..................................
AKTUALITY :
 
PRODEJNA:
VABEX s.r.o.
Růžová 1349
763 12  Vizovice
Otevírací doba:
Po: 8.00 - 16.00
Út: 8.00 - 16.00
St: 8.00 - 16.00
Čt: 8.00 - 16.00
Pá: 8.00 - 15.00
Polední přestávka:
11.30 - 12.00
 
Těšíme se na setkání
......................................

Najdete nás také na:

 

.........................................