Strojní svěráky

Hledáte kvalitní upínací zařízení pro strojírenské, kovoobráběcí a zámečnické dílny? Navštivte prodej vysoce kvalitních svěráků od světových výrobců. Nabízíme široký sortiment strojních svěráků, které vynikají vysokou upínací silou, tuhostí a přesností.

  • Široký výběr strojních svěráků.

  • Vysoká odolnost a upínací síla.

  • Prodej specializovaných upínacích zařízení.

Široký sortiment svěráků a upínacích zařízení

Vyberte si profesionální strojní, příruční, dílenské a brusičské svěráky. Strojní svěráky jsou vhodné pro kovoobráběcí firmy a zámečnické dílny.

Nabízíme:

Nabízíme klasické i specializované svěráky

V našem sortimentu nabízíme přesné strojní svěráky pro vertikální strojírenská centra, svěráky pod vrtačku i speciální úhlové a duální upínací zařízení. K nejprodávanějším produktům patří hydraulický, modulární, sínusový a sklopno otočný svěrák. Využijte výhodný prodej svěráků a navštivte náš e-shop nebo kamennou prodejnu ve Vizovicích u Zlína Součástí prodeje jsou také náhradní díly, výměnné čelisti, měřidla a mnoho dalších produktů.

Prodávané produkty testujeme ve vlastní kovovýrobě

Souběžně s prodejem kovoobráběcích nástrojů a strojního vybavení provozujeme kovoobráběcí dílnu. Ve vlastní dílně testujeme prodávané produkty, které podrobujeme náročné sériové i zakázkové výrobě. Přímo v praxi využíváme špičkové kovoobráběcí nástroje, malé obráběcí stroje i průmyslové značení laserem. Díky tomu můžeme doporučit skutečně prověřené a kvalitní produkty, za kterými stojíme.

Objednávejte strojní vybavení od českého dodavatele

Naším cílem je dodávat kvalitní strojní svěráky, kovoobráběcí nástroje a nářadí, kterému dominuje vysoká kvalita a přijatelná cena. Navštivte náš e-shop nebo kamennou prodejnu. Pro objednávky větších zakázek nám napište přes kontaktní formulář nebo volejte do sídla společnosti VABEX s.r.o.

+420 721 983 504
 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
 Prodej strojního vybavení: magnetické upínače, strojní svěráky, nástroje, srážeče hran, průmyslové značení, měřidla atd.

Zboží je možné objednat přes e-shop,Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo odebrat osobně v NOVĚ otevřené prodejně ve Vizovicích

.................................

Sídlo firmy a příjem

servisních oprav:

VABEX s.r.o.
Hlavní 74  
763 10   Hvozdná
( okres Zlín)
fax:   +420 573 776 067
tel:    +420 573 776 060
mob: +420 721 983 504
..................................
AKTUALITY :
 
PRODEJNA:
VABEX s.r.o.
Růžová 1349
763 12  Vizovice
Otevírací doba:
Po: 8.00 - 16.00
Út: 8.00 - 16.00
St: 8.00 - 16.00
Čt: 8.00 - 16.00
Pá: 8.00 - 15.00
Polední přestávka:
11.30 - 12.00
 
Těšíme se na setkání
......................................

Najdete nás také na:

 

.........................................